Kar beyazı bir gülümseme günümüzde herkesin hayali. Ancak, bir diş kliniğinde uygulanacak pahalı bir diş beyazlatma işleminin fiyatı birçok kişi için uygun değil. Çözümü var! Diş beyazlatma kalemi Luxury White GEL, dental ürün piyasasında bir ilk. Ürün, diş hekimine gitmeksizin evde diş beyazlatmayı mümkün kılıyor. Diş beyazlatan bu jelin kullanımı çok kolay. Beyaz bir gülümsemeye kavuşmak isteyen herkes tarafından kullanılabilir.

Luxury White GEL kalem kompakt ve pratik. Pratik paketi ve tek tip (kalem) şekli sayesinde, her zaman yanınızda taşıyabilir ve her yemekten sonra kullanabilirsiniz. Ruj şeklinde üretildiklerinden, eski tip kalemler potansiyel tüketici sayısını kısıtlamaktaydı. Birçok erkek böyle bir ürünü satın almaya ve kullanmaya hazır değildi.

Luxury White GEL kalem neden gerekli?

Dişlerinizin tamamı, zaman içinde aşınan mine ile kaplıdır. Zamanla mine yüzeyinde küçük hasarlar meydana gelmeye başlar. Çay, nikotin, meyve suyu, kahve vs. molekülleri minedeki mikro-boşluklara girerek dişlerin mat görünmesine neden olur.  Dişlerin günde iki kez iyice fırçalanması dahi, oluşan lekeyi gidermek için yeterli olmaz. Dişlerinizin ilk beyazlığını geri kazanmak ve baş döndürücü bir gülümsemeye kavuşmak için derinlemesine bir temizlik yapmanız gerekir. Luxury White GEL kalem tam da bu amaç için geliştirilmiştir. Diş minesindeki mikro-boşluklara nüfuz ederek, minenin daha beyaz görünmesini sağlar.

Şu anda Luxury White GEL evde diş beyazlatma alanındaki en iyi ürünlerden biridir. Kalemin sırrı, sağlıktan taviz vermeyen ve kar beyazı bir gülümsemeyi garanti eden eşsizbir jel. Jel, diş minesine zarar vermeden tüm yiyecek kalıntılarını renksizleştirir.675765455445

Tüm diş beyazlatma kalemlerinin, fazla miktarda kullanıldığında diş yüzeyini eritebilecek hidrojen peroksit içerdiği bilinmelidir. Luxury White GEL, içeriğindeki karbamit peroksit ile etkisini gösterir. Diş minesine nazik bir şekilde etki ederek, mikro-boşluklarda bulunan ve renklenmeye neden olan yemek kalıntılarını etkili bir şekilde çözer. Şu da bilinmelidir ki, jeldeki hidrojen peroksit miktarı ne kadar çok olursa, jelin etkisi de o kadar fazla olur. En iyi hidrojen peroksit / karbamit peroksit oranı 3:1’dir. Hidrojen miktarının artırılması halinde diş minesi ve damaklar olumsuz etkilenebilir.

Luxury White GEL Kalemin Avantajları

Luxury White GEL kalem, hoş bir gülümsemeye kavuşmanın oldukça kolay bir yolu. Luxury White PRO kalem birçok avantaja sahip:

Luxury white gel turkey

 1. Kolay kullanım. Kompakt ve pratik şekli, çözümü her zaman yanınızda taşımanıza ve gerektiği her yerde kullanmanıza imkan tanıyor. İşlemin tamamlanmasının ardından jel kendiliğinden buharlaşır; yani, ağzınızı çalkalamanıza gerek yoktur;
 2. Hızlı beyazlama. Temizleme işlemi yalnızca birkaç dakika alır. Etkisi daha ilk kullanımın ardından fark edilebilir;
 3. Güvenlik. Jel içeriği diş ve damak sağlığınız açısından güvenlidir;
 4. Erişilebilirlik. Kalemin fiyatı, bir diş kliniğinde gerçekleştirilecek işleme kıyasla önemli ölçüde daha düşüktür.
 5. Ürün, diş minesini güçlendirmeye ve ağzı temizlemeye yardımcı olan florür içermektedir.

Tüm bu avantajlar, bu diş beyazlatma ürününün popülaritesini olumlu yönde etkilemektedir. Ancak, kalemin kullanımından doğacak olumsuz sonuçları önlemek adına, tüm dişlerinizin sağlıklı olduğundan, diş minelerinizin sağlam olduğundan ve Luxury White GEL kalemi kullanmanıza bir engel olmadığından emin olmak için diş hekiminizle görüşmeniz önerilir.

order luxury white pro turkey

Kimler Luxury White GEL kalemi kullanımından kaçınmalı?

Diğer tüm tedavi ürünleri gibi, Luxury White GEL kalemin de kullanılmaması gereken birtakımdurumlar bulunmaktadır:

 1. Gebelik, emzirme;
 2. Yaşın 18’den küçük olması. Güçsüzleşeceği ve aşırı hassas hale geleceği için, genç yaşlarda diş minesinin farklı bileşenlere maruz bırakılması önerilmez;
 3. Dil veya yanaklarda piercing bulunası;
 4. Dişlerde aşırı hassasiyet;
 5. Çürükler ve periodontit;
 6. Ürün içeriğinde bulunan belli bileşenlere karşı alerji.65765756765

Luxury White GEL diş beyazlatma kalemi nasıl kullanılmalı?

Luxury White GEL kalemin kullanımı oldukça kolaydır ve nerede olursanız olun, gülüşünüzle insanları büyüleyebilirsiniz. Uygulaması oldukça pratiktir. Üretici, beyazlatma işlemi öncesinde ağzınızı çalkalamanızı tavsiye etmektedir. Diş temizleme işlemi isteğe bağlı olarak yapılır. Bu durumda aşağıdaki sıra izlenmelidir:

 • Dişlerinizin dış yüzeyini bir mendil veya kumaşla silin;
 • Ürünü elinize alın ve dağıtıcıyı döndürün;
 • Ortaya çıkan jel damlaları dişe sürülmelidir; ağzınız mümkün olduğu kadar açılacağından, gülümsemeniz gerekmektedir;
 • Kalemi diş yüzeyine bir dakika boyunca uygulayın;
 • Uygulamanın ardından bir dakika boyunca dudaklarınızı gevşetmeyin ve ağzınızı kapatmayın;
 • Son aşamada, dişlerinizi kuru bir mendille silmeniz önerilir..

Maksimum etkiyi elde edebilmek için, üretici Luxury White GEL kalemin uygulanmasının ardından 30 dakika boyunca bir şey yenilmemesini ve içilmemesini önermektedir. Jeli kullanmaya başladığınız ilk günlerde sıcak ve soğuk yiyeceklere karşı hassasiyet hissedebilirsiniz. Bu normal bir durum olup, bir yan etki değildir. Dişleriniz ve damaklarınız zaman içinde kaleme alışacak ve bu derece hassas olmayacaktır. Beyazlatıcı ürün günde 3 kereden fazla olmamak üzere 2 hafta boyunca kullanılabilir. Bu sürenin ardından, diş minesinin jel etkisinden sonra dinlenmesine zaman tanımak için ürünün kullanımına ara verilmelidir. Bir ay sonra beyazlatma işlemi tekrarlanabilir. Ürün kümülatif etkiye sahiptir ve zamanla dikkate değer bir sonuç sağlar.

Evde kar beyazı Hollywood gülüşüne kavuşmak artık çok kolay. Luxury White GEL, herkesin dişlerini beyazlatmasına yardımcı olur. Jel uygulanırken renklendirici içeren içecekler ve sigaradan uzak durulması, daha somut bir etki elde edilmesini sağlar.