Snore CLINCH, rahatsızlık verici horlama olgusunu düzeltmek üzere tasarlanmış bir araçtır. Bu patoloji, yetersiz uyku, stres ve aile sorunlarına yol açar. Bu yüzden horlama, doğru bir şekilde tedavi edilmelidir. Snore CLINCH, horlamaktan kurtulmak için harika bir yoldur. Hem doktorlar hem de bu istenmeyen durumdan onun yardımıyla kurtulan hastalar tarafından önerilmektedir.

Horlamanın tehlikesi

Horlama, uyku esnasında, fizyolojik olarak doğru olmayan bir şekilde gürültülü nefes alıp vermektir. Çıkan ses, nazofarenks adı verilen alt damak ve küçük dil dokusunun titreşimi sonucu oluşur. Horlama, daha çok otuz yaşı aşkın kişilerde, özellikle de erkeklerde yaygındır.

Horlama, sadece horlayanlara rahatsızlık vermekle kalmaz çevresindekileri de rahatsız eder. Uykusu hafif olan aile üyeleri yeterli uyku alamadıkları için asabileşebilir ve aile ilişkileri bozulabilir. Bu yüzden horlamayı geçirmek için vaktinde önlem almak şarttır.

Horlama, hava kanallarından geçen havaya engel teşkil eder. Bunun sonucunda beden, oksijen yetersizliği sorunu yaşar. Bazı kişilerde apne belirtileri görülür. Apne, on saniye kadar sürebilen, nefesin tamamen durması durumudur. Bu durum ölüme yol açabilir. Bu nedenle horlamak zararlıdır ve vaktinde çözülmesi gerekir.

Horlamaya ne sebep olur?

456545445

Horlama birkaç farklı nedenden ötürü tetiklenebilir:

 1. Nazofarenks anatomi,
 2. Üst solunum yolu hastalıkları,
 3. Kas zayıflaması sonucu uykuda hava kanallarının açılmasının engellenmesi,
 4. Kardiyovasküler sistemdeki patolojilerdeki yüksek kan basıncı nedeniyle hava kanalının daralması.

Snore CLINCH ürününün avantajları

Snore CLINCH klipsinin avantajları şunlardır:

 1. 100% olumlu sonuç
 2. Kullanımı güvenli
 3. Toksik olmayan, doğal malzemelerden yapılmış olması
 4. Hipoksiyi önleme, uyku esnasında oksijenle yeterli kan yoğunluğu.

Doktorlar Snore CLINCH’i etkili horlama tedavisi olarak öneriyor ve ürünün benzersiz özelliklerinin altını çiziyor. Ürünü kullanmadan önce, horlamanıza neyin sebep olduğunu bulmak için ayrıntılı uzman görüşü almanız ve sonrasında horlama terapisine başlamanız gerekmektedir.

Kullanım kuralları

Snore CLINCH’i kullanırken bazı basit önerileri dikkate almalısınız:

 1. Klipsin üst kısmını arzu edilen seviyede katlayın.
 2. Burun delikleri arasında rahat bir konuma yerleştirin.
 3. Ardından klipsi hafifçe bastırın.
 4. Kullanım sonrası klipsi temizleyip bir sonraki kullanıma kadar kutusunda muhafaza edin.

7657654554

Snore CLINCH’in kullanımı çok basittir. Rahatsızlık hissi vermez ve etki göstermesi uzun sürmez. Cihazın güvenliği klinik çalışmalarla onaylanmıştır.

Snore CLINCH’i bütün gece boyunca takmanıza gerek yoktur. Bu etkili aracın kullanımının olumlu etkisi, ilk günkü kullanımdan sonra fark edilmeye başlar. Doğal malzemelerden üretildiği ve rahat bir tasarımı olduğu için klipsin kullanımı tamamen güvenlidir. Ürün her yaştan kadın ve erkekler için uygundur.

Snore CLINCH’in etkililiği sadece doktorlar tarafından değil bu istenmeyen durumdan onun yardımıyla kurtulan birçok hasta tarafından da onaylanmıştır. Kullanım kolaylığı, rahatlık ve gözle görülür sonuçlar – işte müşteriler, Snore CLINCH ile ilgili bunları söylüyor.