Cildi temizleme, özellikle de yüzü temizleme, kişisel bakımın önemli bir parçasıdır. Pek çok insan, cildin uygun bir şekilde temizlenmeye ihtiyaç duyduğunu bilmektedir. Ancak şu da bir gerçektir; herkes üst derideki yağlı “birikintileri” ve diğer kir türlerini gidermenin ne kadar önemli olduğunu anlamamaktadır.

Siyah nokta olarak adlandırılan oluşumlar da dahil olmak üzere yağlı birikintilerin giderilmesi, cildin doğru miktardaki faydalı maddeler ile oksijeni daha hızlı ve iyi bir şekilde almasına imkan sağlayacaktır. Ayrıca iltihaba yol açan cilt hastalığı riskini de azaltır. Siyah noktalardan kesin olarak kurtulmak imkansızdır. Ancak yüksek kaliteli cilt bakım ürünlerini kullanmayı tercih ederseniz, temiz bir yüzünüz olur ve siyah noktaların tekrar oluşmasını önlersiniz.

Bu amaca yönelik olarak bilim insanları, üst deriye zarar vermeden ve cildinize özen göstererek siyah noktaları hedef alan harika bir formül geliştirdiler.021

Siyah Maske nasıl bir ürün?

Siyah Maske, yalnızca tüm siyah noktaları etkili bir şekilde ortadan kaldırmayıp, aynı zamanda cildinizi sağlıklı, temiz ve mükemmel bir şekilde pürüzsüz bir hale getiren yenilikçi bir biyo-üründür. İçeriğindeki doğal malzemeler sayesinde deri altı ve üst derinin yüzeysel katmanlarına nazik bir şekilde etki etmektedir. Bu nedenle ölü cilt molekülleri ile birlikte kir yığını, kızarıklık veya tahrişe yol açmadan gözeneklerden kolayca uzaklaştırılmaktadır.

Bunlara ilaveten bu benzersiz maske, tahrişi gidererek ve sivilceleri ortadan kaldırarak yağlı ve sorunlu ciltler için mükemmel bir üründür.

Bileşimi

Bu harika maskenin başlıca unsuru kömürdür. Cilt yüzeyinden tüm siyah noktalar, yağ birikintileri, kozmetik ürünlerin kalıntıları ve tozu uzaklaştırırken üst derinin hücre yapısına zarar vermeden gözenekleri sıkılaştırarak (daha büyük bir hale gelmemektedirler) cildi temizlemektedir.

Siyah Maske’nin bileşimi, üst deriyi besleyen ve gençleştiren doğal vitaminler ve faydalı mikro öğeler de içermektedir.

Siyah Maske’nin özellikleri

Güzellik uzmanlarına göre Siyah Maske’nin birçok benzersiz özelliği ve faydası bulunmaktadır. Bu maske, cildi temizlemekte ve iyi bir güzellik uzmanının yaptığı işlem ile karşılaştırılabilecek bir cilt bakımı sağlamaktadır. Doğal bileşimi sayesinde bu ürün, aşağıda belirtilenleri yapabilmektedir:siyah maske turkey

 • Kızarıklığı gidermek ve cildi beyazlatmak;
 • Yağlı cildin kuru olmasını sağlamak, deri altındaki yağın aktif bir şekilde salgılanmasını durdurmak;
 • Gözenekleri sıkılaştırmak;
 • Gözeneklerden ölü cilt hücreleri ve kir parçacıklarını uzaklaştırmak;
 • Toksinleri yok etmek;
 • Zararlı mikroorganizmalara zarar vermek;
 • Doğal yolla cildi nazik bir şekilde soymak.
 • Yüzünüzü beş veya on dakika boyunca sıcak (45 °C’ye kadar) bir havluyla kapatın;
 • Daha sonra yüzünüzü demlenmiş papatya veya kekik ya da içine deniz suyu katılmış sıcak suyun üzerinde tutun;
 • Yüzünüzü sıcak suyla yıkayın;
 • Buhara maruz bırakma işleminden sonra yüzünüzü nazikçe ovalayarak veya deri soyucu bir ürün kullanarak temizleyin.

Maske o kadar etkilidir ki, ilk uygulamadan sonra cilt yalnızca temizlenmez, aynı zamanda rengi ve görünüşü de düzelir.

Maskenin uygulanması

Siyah Maske, yalnızca doğal malzemeler içermektedir. Bu nedenle, hiçbir yan etkisi veya olumsuz etkisi yoktur ve cilde uygulanması alerjik tepkilere yol açmamaktadır.

Ürünü kullanmadan önce talimatları dikkatli bir şekilde okuyun. Maskeyi uygulamadan önce cildinizi buhara maruz bırakmalısınız. Aşağıdakileri yapmalısınız:

Kuru cildin üzerine maskeyi ince bir tabaka halinde bir fırçayla uygulayın. Yirmi dakika sonra tamamen kuruduğunda, maskeyi dikkatli bir şekilde yüzünüzden çıkarın. Maskeyi göz çevresine uygulamayın.022

Maskenin etkinliği

Maskeyi sipariş etmeden önce tam olarak size nasıl yardımcı olacağının ve ne tür sorunları ortadan kaldırdığının farkında olmalısınız. Cilt tipinizi bildiğinizden emin olun, çünkü ürün yalnızca düzenli olarak kullanıldığında etkili olmaktadır ve cilt tipinize bağlı olarak ürünü, haftada bir veya birkaç kez kullanmanız gerekecektir.

Siyah Maske, siyah noktalar da dahil olmak üzere pek çok cilt sorununu tamamen doğal bir şekilde ve kısa bir süre içerisinde yok edebilmektedir.