Sedef hastalığı dünya nüfusunun yaklaşık %4’ünü etkilemekte. Hem genç hem de ileriki yaşlardaki bireyler bu hastalıktan şikayetçi olabiliyor. İstatistiksel olarak sedef hastalığı belirtisi yaşadığını belirten kişilerin %70’i 20 yaşın altında. Bu kişiler genellikle, hastalığın kendilerini özellikle partnerlerinin ve diğer insanların gözünde itici kıldığını düşündükleri için kalabalık ortamlara girmekten kaçınan genç bireylerdir.

Görünümü iyileştiren ve ciltte iyileşme sağlayan Psorifix sorunun çözümüne yardımcı olabiliyor.

Psorifix krem:

 • Hastalığın geç safhalarında bile etkili;
 • Bozuk hücre büyümesini engelliyor;
 • Nüksetmeyi imkansız kılıyor;
 • Yüksek düzeyde kontrol sağlıyor.

Psorifix nedir

Oldukça narin bir yapıya ve özel bir kokuya sahip kremsi bir üründür. Kremin aktif bileşenleri, cildin etkilenen bölgelerine tesir ederek kaşınmayı yatıştırır ve döküntü yoğunluğunu azaltır. Ayrıca fazla kuruluk ve kızarıklıkları da giderir.

Psorifix biyolojik olarak aktif bileşenler içerir.

756645444

 • Söğüt özü. Cildin etkilenen bölgelerinde bakteri oluşumu riskini azaltıyor ve Psorifix’in hızlı emilmesini sağlıyor;
 • Huş ağacı özü. Yağlı salgı bezlerinin işlevinin yoğunluğunu azaltarak yatıştırıcı ve yumuşatıcı bir etki sağlıyor;
 • Kırlangıç otu. Epidermisi nemlendirip fazla kuruluğu gidermek suretiyle esnekliğini artırıyor. Yağ, antioksidan özellikli maddeler içeriyor ve cildi vitamin ve minerallerle zenginleştiriyor;
 • Çay ağacı yağı. Bakteri yok edici ve anti inflamatuvar etkiye sahip ve cildin yenilenmesini sağlıyor. Ayrıca sedef hastalığının hasar veren etkisinin giderilmesini hızlandırıyor;
 • Ardıç yağı ve salisilik asit, hastalığa neden olan mikro florayı etkin bir şekilde yok ediyor ve böylece deriyi iyileştiriyor.

Psorifix ayrıca bal ve turunçgil meyvelerinden elde edilen uçucu yağlar da içeriyor. Krem, bunun yanı sıra cilt enfeksiyonuyla savaşan ve tüm mikropları tamamen öldüren aktif gümüş iyonlar da içeriyor. Psorifix kremi cilde vitamin ve mineral sağlıyor ve kan dolaşımını düzenliyor. Kremin etkisi bir haftalık düzenli kullanım sonucu gözle görülmeye başlıyor.

Psorifix’in çalışma mekanizması

Psorifix’in içerdiği bileşenler, cildin etkilenen bölgelerindeki iltihaplı süreçleri tetikleyebilmekte olan mikropların yok etmek suretiyle yatıştırıcı, dezenfekte edici ve temiz bir epidermise kavuşmak üzere tasarlanmıştır. Psorifix kremi, giysileriniz ve malzemelerinizipsorifix turkeyn temiz kalması için yağ bırakmamak açısından kolayca emilir. Krem ter ya da su ile çözülmez.

Psorifix’in doğru zamanda ve etkili bir şekilde sağladığı yüksek düzey nemlendirme, acı verici cilt kurumasını önler. Kremin işlevinin sonuçları, onu cildinize sürmeye başladığınız anda fark edilmeye başlar. Cildin etkilenen bölgeleri ebat olarak küçülür, kuruluk yok olur ve kaşınma ve derideki dökülmelerin yoğunluğu azalır. Krem cildin her bölgesine uygulanabilir.

Kremi kullanırken muköza zarı ve gözlerle temas ettirmeyin.

Krem herhangi bir farmasötik bir tedaviyle birlikte uygulanabilir. Tüm terapatik ilaçlarla uyumludur.

Psorifix kremin kullanımı herhangi bir ek cihaz gerektirmez. Uygulama şekli:

 • Cildin etkilenen bölgesi su ile yıkanarak kirden arındırılmalıdır;
 • Az miktarda krem, kırmızı noktalar üzerine sürülmelidir;
 • Cildin bu bölgesi, kremin emilmesine imkan vermek amacıyla kısa bir süreliğine temiz bir peçeteyle kapatılmalıdır.

Cildin aşırı kuru bölgelerinin yumuşatılması:

 • Cildin ilgili bölgesini yıkayın veya başka bir şekilde temizleyin;
 • Kremi yüzeye eşit miktarda yayın;
 • Kremin emilmesi için 15 dakika bekleyin.

Başlangıç safhasında, istikrarlı iyileşme sağlanana kadar krem günde iki kere kullanılmalıdır (tercihen duştan sonra).Etkilenen bölge önemli ölçüde iyileştikten sonra Psorifix kremi günde bir kez kullanılabilir.

Kontrendikasyonlar

76865656

Psorifix bir ilaç değildir. Ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışın.

Bilinen hiçbir kontrendikasyon veya yan etkisi yoktur. Temel kontrendikasyon, krem içeriklerine karşı duyulan bireysel entoleranstır.

Sedef karşıtı ürünlerin çoğunluğuna kıyasla sadece Psorifix, tamamen organik bir içeriğe sahiptir. Ürün sertifikalıdır.