Güzel saçlar, sağlıklı bir vücudun en açık göstergelerinden biridir. Kişiyi karşı cinse daha çekici kıldığından, hem erkekler, hem de kadınlar mükemmel görünen saçlara sahip olmak ister. Ayrıca, sık ve derli toplu sakal ve bıyık da günümüzde oldukça moda.

Procare Serum Türkiye, yalnızca yaşlıların değil, aynı zamanda gençlerin de karşılaştığı sıkıntılardan biri olan saç dökülmesine karşı uygun maliyetli bir çözüm.

İnsanların saçları neden dökülür?

Saç restorasyon uzmanları tarafından yıllar boyu gerçekleştirilen gözlemler, saçlarınızın durumunu etkileyen iç ve dış faktörler olduğunu doğruluyor. İç faktörler şunları kapsıyor:

2121

  • Endokrinolojik bozukluklar;
  • Vücutta vitamin ve mineral eksikliği;
  • Stres;
  • Sindirim sistemi ve diğer organlarda görülen kronik hastalıklar.

Dış faktörler (olumsuz çevre koşulları, yanlış saç bakımı ve düşük kaliteli kozmetik ürünlerin kullanımı) de saçlarınız için oldukça zararlıdır. Saçlar dökülür, zayıflar ve kötü uzamaya başlar. Vücut yaşa bağlı değişikliklere uğradığında, saçlar seyrekleşir ve göz zevkini bozan kel bölgeler oluşur.

Procare Serum Nedir?

Saç kalitesinde bozulma ve saçkıran (kel bölge) gibi sorunlardan kurtulmak için, dünyanın dört bir yanında insanlar bu tür olumsuz süreçleri durdurmaya yönelik ilaçlar almaya çalışıyor. Ancak, popüler kozmetik markalarının çoğu bu sorunu çözemiyor. Saçlarını yeniden güzelleştirme umutlarını kaybedenlerin, modern bir ürün olan Procare Serum’u denemeleri önerilir.

Procare Serum, acılı ve pahalı saç restorasyon prosedürlerine (mezoterapi, saç nakli ameliyatı vs.) iyi bir alternatiftir. En son teknolojik kazanımlar kullanılarak Zürih Araştırma Enstitüsü’nde geliştirilmiş, devrim niteliğinde bir ürün.

Ürünün iyi dengelenmiş içeriği, kafa derisi ve saç köklerine hayati elementlerin tümünü sağlar. Ürün AB kalite standartlarına sıkı uyum içinde üretilmektedir.

Ürünün Özellikleri

Bu ürünün dünyanın birçok ülkesinde sihirli değnek olarak görüldüğü doğru mu? Ürün nasıl çalışır? Şimdi bu sorulara cevap vermeye çalışalım. Serum kullanımının sağladığı olumlu terapötik etki sadece birkaç hafta içinde görülebiliyor. Üreticinin belirttiğine göre serum:

  • procare-serum turkeySaç köklerini canlandırır;
  • Keratin ve kolajen üretimini hızlandırır;
  • Hızlı saç uzamasını stimüle eder;
  • Bölgesel kan dolaşımını optimize eder;
  • Saçlarınızı olumsuz çevresel etkilerden korur.

Saçlar canlanmaya ve daha güçlü bir şekilde (%74’e kadar) uzamaya başlar. Aktif doğal bileşenler (palm yağı gibi) cildin derin katmanlarına nüfuz eder ve etkin olmayan saç köklerini “uyandırır”. Sonuç güçlü, sağlıklı ve sık saçlar.

Sonuç elde etmek için ürün nasıl kullanılmalı?

Ürün, saçkıranın önlenmesi ve tedavisi için önerilmektedir. Kullanmadan önce ilgili bir uzmana (saç restorasyon uzmanı veya güzellik uzmanı) danışmanız gerekebilir. Serum kafa derisine sürülür. Erkekler yüzlerine de uygulayabilir (sakal ve bıyık bölgesine). Tedavi en az 4 hafta boyunca sürdürülmelidir.

Serum şişesi ergonomik bir dağıtıcıya (damlalık) sahiptir. Damlalık sayesinde serum cilde kolayca sürülebilir ve akıllıca harcanabilir. Serumun uyumadan önce kullanılması uygundur. Serum içeriği, parlaklığa veya yağlılık hissine neden olmaksızın, cilt tarafından iyice emilir.

Müşteriler ürünün etkisi hakkında ne düşünüyor?

Serum Fransa, İtalya, İsviçre ve diğerleri (ondan fazla başka ülke) de dahil olmak üzere, tüm dünyada birçok ülkede yaygındır. Birçok müşterinin saç, sakal ve bıyıklarını yeniden çekici hale getirmesine yardımcı olmuştur. Bu ilacı deneyenlerin sağladığı geribildirim büyük ölçüde olumlu ve cesaret vericidir.

3223

Dolayısıyla, müşterilerin %97’sinden fazlası görünümlerinde iyileşme olduğunu, saçlarının sıklaştığını ve dökülmenin durduğunu bildirmiştir. Müşteri geribildirimlerine göre, saçlar tedavi sürecinin başlangıcının ardından yalnızca iki hafta içinde sıklaşmaya başlıyor.  Ancak, tam sonuç elde etmek için serum bir aylık süre boyunca düzenli olarak kullanılmalıdır.