Power Box enerji tasarruf cihazı – resmi sitesi, kullanıcı yorumları, nasıl kullanılır, faydaları, fiyatı. PowerBox nedir

Merhabalar! Benim ismim Emre Koç ve ben uzun bir süre elektrikçi çalışıyorum.

Ve hatırladığım kadar evlerde enerji fiyatı hep yüksek olur. Yani ben anlıyordum ki verdiyimiz para boşuna gidiyor ve o bizim suçumuz yok para alanların suçuydu. Ayrıca benim büyük bir ailem var ve biz çok fazla enerji kullanıyorum. Mesela, hep bulaşık makinemiz çalışıyor ve ya çamaşır, üstelik bilgisayarda hep açık. Am bir gün bir evde tamire giderken ben çok ilginç birşey farkettim.

Cünkü evde bütün gün çalışıyorduk ve tabii ki çok enerji kullanıyorduk ama günün sonunda sayaçta yaklaşık 300 WATT gösteriyordu. Bu nasıl olabilir? Aslında 5-6 kes çok olmalıydı. Ev sahibinle konuştum ve o anlattı ki enerjiyi çok harçamamak için özel bir cihaz kullanıyor. Sonra bende aldım ve şimdi benim enerji faturam 3 kes az geliyor. Cihazın ismi Power box. Ve mağazalarda yok internetten alabilirsiniz yalnız.

power box sipariş

Benim oğlum internette bana yardım etti ve ben adresini buldum. Burdan sipariş edebilirsiniz. Çok iyi birşey ama. Tavsiye ederim.

Power Box elektrik tasarruf cihazı fiyatları, sipariş, Türkiye, Istanbul

“Power Box orjinal” hakkında yorumlar

Esmer yazıyor:

Emre bey, mağazalarda almak olmaz deme? İnternette hiç bir zaman birşey sipariş etmemişdim o yüzden korkuyorum.

Emre Koç yazıyor:

Hayır, Power box yalnız internetten sipariş edebilirsiniz. Ve burdan sipariş ediniz. Zor birşey yok ayrıca çok güvenli.

Esmer yazıyor:

Sağolun) Bende sipariş ederim ve yorumumu yazarım sonra)

Harun yazıyor:

Benim kızım banada hediye etmişdir bundan. Gerçekten 45% tasarruf ediyorum şimdi. Çok önemli bir cihaz! Ayrıca çok kolay kullanılır! Sadece elektrik prizine tak ve bu kadar!

Emre Koç yazıyor:

İyi ki kızınız hediye etti. Umarım memnunsunuz!

Kamil Karataş yazıyor:

Bu gercekten çalışıyor) Ben yaklaşık 50% tasarruf ediyorm! Babamda almıştı 100 dollara yaklaşık ama ben burda indirimle aldım! Belki şimdide indirim var! Sizde bakınız!

Yasemin yazıyor:

Biraz korkarak aldım ama bir aydan sonra emin oldum ki boşuna paramı harçamadım cünkü bende 50% tasarruf ettim! Çok sağolun!

Gülben yazıyor:

İyi günler! Bu nasıl birşey? Nasıl çalışıyor?

Emre yazıyor:

Nasıl çalişiyor burda okuya bilirsiniz. Orda çok açık yazıyor herşey. Bende çok düşünüyordum alsam mı diye ama aldım! Ve sonra çok memnun kaldım! Çok sevindim!

Meriç Tuğ yazıyor:

Bende babamgile burdan aldım. Sonra kendimede aldım cünkü herkes memnun kaldı! Cünkü Power box aldıktan sonra faturalarnızda az geliyor!

Osman Yaşar yazıyor:

Eskiden kullanıyorum!iyi birşey!

Mustafa Algul yazıyor:

İndirimle bende burdan aldım. Sizede tavsiye ederim. Sizde Power box alınız!

Yaşar yazıyor:

İşte böyle! Şimdi ki devirde gercekten gaydalı şey yapıyorlar! Tavsiye ederim!