Bu yazımızda sizlerle güçsüz, kırık ve dökülmeye yüz tutmuş saçlara yönelik yeni Platinus V adlı saç maskesini alacağız. Ürün aynı zamanda kellikle de etkin şekilde mücadele ediyor.

Gerek yüzün, gerekse saçların besine ve canlanmaya ihtiyacı vardır. Dolayısıyla, saçlarının gücünü, güzelliğini ve sağlığını düşünenler için şampuana ek olarak faydalı bir kavanoz maske de gereklidir. Maske düzenli olarak kullanılmalıdır. Örneğin, Platinus V maske oldukça iyi ve doğal bir bileşime sahiptir. Peki bu ürün nedir, neden faydalıdır, nasıl kullanılır ve kullanıldığında hangi sonuçlar beklenmelidir? İnceleyelim.

Sık Saçlar için Platinus V Maske

Pakette belirtildiği üzere, maske çeşitli bitki özleri içermektedir. Bu, sağlığınız için çok faydalıdır ve saç yapısındaki farklı “güçsüz” kısımları etkiler. Ürün, ana madde olarak yumuşak ağaç özü içermektedir. Ayrıca içeriğinde dulavratotu yağı, VOM jeli ve humik asit mikro elementleri bulunmaktadır.

Bilenler için, üretici pH (hidrojen potansiyeli) değerini 0,7 (oldukça nötr ve maske sık kullanıldığında dahi baş için yararlı) olarak bildirmektedir. Diğer bir avantaj da, ürünün ispirto ve koruyucu madde içermemesi. Bu, kellik karşıtı Platinus V maskenin tamamen organik olduğu anlamına geliyor.

Platinus V Neden Faydalı?

2152000

Platinus V saç maskesi yüksek miktarda farklı mikro element, vitamin ve özellikle de asit (oksalik, glikolik, laktik, malik, sitrik vs.) içermektedir. Patentli bileşimi, saç ve kafa derisindeki çeşitli zararlı maddeleri (ağır metaller, klorlu hidrokarbonlar, patojenler ve diğer zararlı metabolitler) temizleme özelliğine sahiptir. Tüm bunların temizlenmesinin ardından, geriye saç kökünün yapısını etkileyen en yararlı maddelerden biri olan bitkisel bir besin kompleksi kalır. Ürün sadece kadınlar için değil, aynı zamanda saç dökülmesinden muzdarip erkeklerin kullanımı için de uygundur.

Üretici, ürünün güçsüz saçları güçlendireceğini, saç hacmini artıracağını, saç uzama sürecini stimüle edeceğini, saça ipeksi bir doku kazandıracağını, tüm saç köklerini besleyeceğini, saç dökülmesini önleyeceğini ve kafa derisindeki kaşınma ile tahrişi azaltacağını taahhüt etmektedir. Ayrıca, diğer bir önemli nokta da, Platinus V saç maskesinin saçlarınızın rengini değiştirmeyecek olması. Aksine, boyama sonrası sonucu iyileştirir. Platinus V saç maskesini, saç ve kafa derisine uygulanan kimyasal işlemlerin olumsuz etkilerini gidermek için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Platinus V Çözümü Nasıl Kullanılmalı?

Saçınızın özel bir bakıma ihtiyaç duyduğunu düşünmüyorsanız, o halde maske saç köklerinizi korumanıza ve beslemenize yardımcı olabilir.platinus v turkey Bu durumda ürünü haftada 3-4 kez uygulamak yeterlidir. Her gün veya sık sık saç kurutma makinesi ve şekillendirme ürünleri kullanıyor olmanız durumunda ise, Platinus V’yi haftada 3-4 kereden daha sık kullanabilirsiniz. Saçlarınızın uzaması ile ilgili sorun yaşıyorsanız, Platinus V’yi günde 2 kez kullanmalısınız!

Saçınızın özel bir bakıma ihtiyaç duyduğunu düşünmüyorsanız, o halde maske saç köklerinizi korumanıza ve beslemenize yardımcı olabilir. Bu durumda ürünü haftada 3-4 kez uygulamak yeterlidir. Her gün veya sık sık saç kurutma makinesi ve şekillendirme ürünleri kullanıyor olmanız durumunda ise, Platinus V’yi haftada 3-4 kereden daha sık kullanabilirsiniz. Saçlarınızın uzaması ile ilgili sorun yaşıyorsanız, Platinus V’yi günde 2 kez kullanmalısınız!

Ürünün saç uzatmaya yönelik doğru kullanımı:

  • Saçlarınızı her zaman tercih ettiğiniz şampuanınızla yıkayın.
  • Saçlarınızı havlu ile kurulayın.
  • Maskeyi kalın bir tabaka halinde saçlarınıza kökten uca kadar uygulayın.
  • Plastik bir başlık takın veya saçınızı polietilen bir film ile sarın (ayrıca havlu ile de sarabilirsiniz).
  • 40 dakika (yaklaşık) boyunca maskenin etkisini göstermesini bekleyin.
  • Maskeyi ılık (sıcak değil) suyla yıkayın. Ürünün durulanması oldukça zordur; endişelenmenize gerek yok.

05228551

Üretici, ilk kullanımın ardından gözle görülür sonuç elde edileceğini taahhüt eder. Saçınız daha az yağlanır, daha geç kirlenir ve yağlı saçlar gibi birbirine yapışmaz. Platinus V saç maskesini düzenli olarak kullanmanız halinde, saçınızın yapısı değişir; saç köklerinizin işleyişi düzelir ve bunun sonucunda yağlılık ortadan kaybolacağından, saçınızı daha az yıkamanız gerekir.

Kimler bu tedavi yöntemini saçlarını uzatmak ve sıklaştırmak için kullanabilir?

Saçlarının durumunu iyileştirmek isteyen herkes maskeyi kullanabilir. Kadın veya erkek fark etmez. Yaş ve genel sağlık durumu da önemli değil. Ürün üzerinde yapılan çalışmalarda hiçbir alerjik reaksiyon veya kontrendikasyon ile karşılaşılmamıştır.