Hangi kadın ileri yaşlarda dahi genç ve güzel kalmanın hayalini kurmaz ki? Doğru her kadın ışık saçan, genç, taze ve sıkı bir cilde sahip olmak ister! Sizce bu mümkün mü? Yanılıyorsunuz! Cildin iç parlaklığı ve tazeliğini korumak üzere geliştirilen eşsiz bir ürün olan Newage Cream’i kullanırsanız mümkün.

Newage Cream’i Ne Zaman Kullanmalıyım?

Gençleştirici krem, serum ve maskelerin yalnızca daha ileri yaşlarda kullanılması gerektiğini düşünen kadınlar çoğu kez yanılıyor. Durum böyle değil. Cildi tazelemeye ve sıkılaştırmaya yardımcı olan etkili Newage Cream, 25 yaşından itibaren her yaşta kullanılabilir. 021

Göz çevrelerinizdeki cilt dokusunun kuruduğunu, yüzünüzde kırışıklıklar oluştuğunu, gözlerinizin gece uykusunun ardından şiştiğini ve göz altlarınızda koyu renkli torbalar belirdiğini fark ediyorsanız, o halde Newage Cream adlı en yeni kozmetik tedavi yöntemini kullanma vakti gelmiş demektir. Krem etkisini hızla gösterip kırışıklıklar ile yaşa bağlı diğer değişiklikleri yok ederek, cildinizi mükemmel bir durumda tutmanıza yardımcı olur.

Newage Cream’in Etkileri

 • Uzun süreli nemlendirme sağlar.
 • Yüzdeki kırışıklıkları ortadan kaldırır.
 • Yüzdeki ödem ve şişliği azaltır.
 • Göz altındaki koyu renkli halkaları giderir.

Krem gerçekten işe yarıyor. Bundan emin olmak için kremi almalı ve 25 yaşına girdiğiniz andan 50 yaşına kadar kullanmalısınız. Bu süre kozmetologlar, teknoloji uzmanları ve biyologlar tarafından yapılan heyecan verici buluşlar ile en son bilimsel teknolojiler kullanılarak geliştirilen bu yenilikçi kozmetik ürün için idealdir.

Çalışmalar Ne Gösteriyor?

Gerçek şu ki, bugünlerde kimse sözlere inanmıyor. Dikkatli bir alıcı, ister krem olsun, isterse losyon ya da bir maske, her zaman belli bir kozmetik ürünün işe yaradığına dair kanıt ister.

Newage Cream tedavi yöntemi 25 ila 50 yaş aralığındaki 1000 kadın tarafından test edildi. Araştırma yürütüldükten ve çalışma sona erdikten sonra şu sonuçlar elde edildi:

 • Kadınların %97’si ciltlerinde anında yumuşama hissetti.newage cream turkey
 • %98’i, ürünü ilk kez kullandıktan sonra ciltlerinin anında yeterli düzeyde nemlendiğini bildirdi.
 • %78’i, yalnızca iki veya üç günlük krem kullanımının ardından, göz altlarındaki koyu renkli halkaların tamamen kaybolduğunu doğruladı.
 • Kadınların %69’u, Newage Cream kullandıklarında gece uykusunun ardından hiçbir şişme olgusu bildirmedi.

Newage Cream’in Bileşimi

Günümüz kadınları kişisel bakım ve cilt bakımına düşkün. Türkiye’de de durum böyle. Kızlar, daha uzun yıllar genç görünebilmek için erken yaşlarda yüzleriyle ilgilenmeye başlıyorlar. Bitkisel bazlı eşsiz Newage Cream sadece, kadın sağlığı açısından tamamen güvenli olan bileşenlerden oluşuyor. Bileşim, etkili bileşenler içeriyor.

 • Hyalüronik asit.
 • Buğday özü yağı.
 • Yulaf yağı.
 • Kolajen.

Yulaf cildi adeta yeniden canlandırıyor ve tahrişi azaltıyor. Hyalüronik asit bilinen bir gençlik iksiri. Bu bileşen diğer maddelerin etkilerini güçlendiriyor, pullanmayı gideriyor ve epidermisi besleyip nemlendiriyor. Kolajen cildi onarıyor, kırışıklıkları pürüzsüzleştiriyor ve hayat kaynağı olan nemi cilde hapsediyor.

Buğday özü mucizevi bir bileşen; epidermisin esnekliğini artırarak cildi gençleştiriyor ve sıkılaştırıyor. Buğday özü, daha belirgin bir biçimde ifade edilecek olursa buğday özü yağı, cildi hücresel düzeyde gençleştirmeye yardımcı oluyor. Buğday özü genel olarak, yalnızca cildin gençliğini korumakla kalmayıp, aynı zamanda yüz ve boyun bölgesindeki cilt dokusunda normal metabolizmal faaliyetlerin sürmesini sağlayarak yaşlanma sürecini de yavaşlatan bir biyolojik uyarıcıdır.

Newage Cream Nasıl Kullanılır?

Bu kolay talimatlara uyarak Newage Cream’i kullanmak çok basit.

 • İlk olarak, yüzdeki makyaj ve diğer kirletici maddeler tamamen temizlenmelidir.
 • Ardından, krem göz çevresindeki cilt dokusuna uygulanmalıdır.
 • Daha sonra, kremi yüzün geri kalan kısmına uygulayın.
 • Basit ve nazik bir masaj uygulanması fena olmaz.

037

Yorumlarda belirtildiği üzere, ürün yoğun ve kremsi bir dokuya sahiptir; bundan dolayı, makul miktarda kullanmak hem ekonomik, hem de kolaydır.

Genç ve güzel görünmek ister misiniz? O halde, mucizeler yaratan benzersiz Newage Cream ürününü hemen kullanmaya başlamanın tam zamanı! Kremi internet üzerinden sipariş etmek çok kolay.