Bembeyaz bir gülüş bize özgüven verir. Başarı ve karizmanın işaretidir. Birçok kişi güzel dişlere sahip olmak ister ve diş kliniklerinde birçok karmaşık ve pahalı beyazlatıcı uygulamaya başvurur. Artık mükemmel bir gülüşe sahip olmak çok kolay. Luxury White Jel, benzersiz bir diş beyazlatma jelidir. Ürün kalem şeklindeki rahat formunda sunulmaktadır. Profesyonel diş beyazlatma ürünü evde ve kısa sürede beyaz bir gülümsemeye sahip olmanızı sağlar.

Luxury White Jel’in özellikleri

Luxury White Jel, diş minelerinin tonunu etkili bir şekilde açar. Dişleri sarartan şeyler genellikle çay, kahve, kırmızı şarap, çikolata, tütün ve diğer birçoklarıdır.385419994

Ürünün içeriğinde sadece dişleri beyazlatan bileşenler bulunmaz, aynı zamanda zararlı maddelere maruz kalan diş minesini koruyan bileşenler de bulunur. Formülünde bulunan yeterli miktardaki karbamit peroksit, diş minelerine zarar vermeden dişlerin renginin açılmasını sağlar.

Luxury White Jel’in kullanımı

Luxury White Jel ev tipi kullanım içindir. Ürünü işyerinize, bir restorana götürebilir, iş gezisinde veya seyahatlerinizde yanınıza alabilirsiniz.

Kullanmadan önce dişlerinizi her zamanki diş macununuzla fırçalayın. Birçok tüketici, ağzı suyla çalkalayarak gıda artıklarının giderilmesinin de yeterli olduğunu söylemektedir.

Beyazlatma işlemi birkaç adımda gerçekleşir:

 • dişlerinizi fırçalayın veya ağzınızı çalkalayın;
 • dişlerin dış yüzeyini kuru bir bezle silin;
 • az miktardaki jeli dişlere uygulayın (ürün, dişin beyazlatılması gereken üst yüzeyine uygulanır);
 • dudaklarınızı 60 saniye süreyle açık tutun, ürünün dişlerinizde kuruması için ağzınızı iyice açarak gülümseyin;
 • jelin diş minelerine gelen fazla kısmını kuru bir bezle silin.luxury white gel turkey

Uygulama sonrası bir saat boyunca hiçbir şey yiyip içmeyin.

Kalem, günde yaklaşık 2-3 kez kullanılmalıdır. Toplam kullanım 2 haftayı geçmemelidir ve kullandıktan sonra 3-4 haftalık ara verilmelidir.

Kullanımın birkaç gün sonrasında diş minelerinizde hassasiyet oluşabilir. Bu zamanla geçecektir.

Luxury White Jel’in etkililiği

Luxury White Jel’in gözle görülür etkisi, gerçek kişilerin ve özel eleştirmenlerin çok sayıdaki yorumlarıyla onaylanmıştır.

İki haftalık düzenli kullanım ile diş renginiz en az 1 ton açılır ve genellikle daha beyaz görünür.

Luxury White Jel’in avantajları

Beyazlatma jelinin birçok avantajı vardır:

 • Kullanım kolaylığı. Ürünün kullanımı çok basittir ve hiçbir özel bilgi veya beceri gerektirmez. Dişlerinizi beyazlatmak için profesyonel bir diş hekimine gitmeye gerek yoktur.
 • Güvenlik. Doğru kullanıldığında jel diş minelerine zarar vermez.
 • İçerik. Florin içeren bileşenler patojenleri yok eder.
 • Rahatlık. Yanınıza alıp rahatça taşıyabileceğiniz kompakt ambalaja sahiptir ve istisnai durumlarda diş fırçası görevi görebilir.
 • Ürün, dişlerin rengini beyazlatır.
 • Jelin fiyatı her türden gelire sahip kullanıcılar için hesaplıdır.
 • Erişilebilirlik. Luxury White Jel, Türkiye dahil her ülkeden sipariş edilebilir.

Hem kadınlar hem de erkekler jeli kullanabilir. Ambalajı sayesinde çantanıza veya cebinize rahatlıkla sığar. Görünümü kaleme benzer. Uygulanışı, kişiye rahatsızlık hissi vermez.

Kullanım talimatları469743333

Ürün 18 yaş ve üstü kişilerin kullanımına uygundur. Diş mineleri bu tür uygulamalar için hassas olduğundan ergenlik çağındakiler dahil çocuklar tarafından kullanılmamalıdır.

Kullanım gereklilikleri: Diş renginin koyulaşması. Luxury White Jel, iltihaplı diş mineleri veya herhangi bir diş minesi ve ağız hastalığı olanlarda ters etkiye yol açabilir.

Luxury White Jel kalemi, profesyonel diş kliniğine gitmenize gerek kalmadan kendi kendinize beyaz bir gülüş kazanmanıza yardımcı olur.