Ünlü kozmetik şirketi müşterilerini orijinal ve kaliteli yeniliklerle şaşırtmaya ve memnun etmeye devam ediyor. Bu kez de kısaca Goji olarak adlandırılan kremden söz edeceğiz. Krem, cilt yenilemek üzere tasarlandığı için yaşla ilgili dönüşümlerin en göze çarpan belirtileriyle dahi savaşabiliyor. Ürünün yüksek verimliliği birçok kadının kalbini fethetti. Şimdilerde artık kreme erişim kolaylaştı ve etkisini her kadın kendi gözüyle görebilir.

Ürün içeriği

Goji başarısının sırrı, hiçbir zararlı paraben ve koruyucu içermeyen, benzersiz içeriğinde yatıyor. Ürünün içeriğinde, cilde sağladıkları faydalarıyla tanınan organik bileşenler yer alıyor:

 • Goji berry özü;
 • Üzüm tohumu yağı;
 • jojoba yağı;
 • meyve özleri;

Kremin temel aktif bileşeni, Goji berry meyvesidir. Bu meyve, yakın zamanda halk arasında ve beslenme bilimi tarafından tedavi amaçlı kullanılmaya başlanan benzersiz bir üründür. Goji berry’nin popülerliği bol miktarda vitamin, aminoasit, beatin ve diğer sağlıklı mikro elementler içermesinden kaynaklanıyor. Bu bileşim, organik jojoba ve üzüm tohumu yağlarıyla da destekleniyor.

Goji krem nasıl çalışıyor?

7653455

Goji krem, cilt tabakasını etkili bir şekilde nemlendirip besleyerek cilde tesir ediyor. Kremin bileşenlerinin, epidermisin derinlerine nüfuz etmesi nedeniyle cilt yenileniyor. Bu da, kırışıklıkların temel nedeni olan kuruluğa karşı etkili bir koruma sağlıyor.

İçeriğindeki Goji berry özü sayesinde krem, cildinizin hiç kullanılmamış olan kaynaklarını aktive ediyor. Kremin düzenli kullanımı sonucu, cilt tabakası doğal bir şekilde yenileniyor. Sonuç olarak cildiniz genç ve taze bir görünüm kazanıyor.

Cilt yaşlanması büyük ölçüde kolajen kaybından kaynaklanır. Bu madde, cildin ve onun yeniden oluşumunun esnekliğinden sorumludur. Kişi yaşlandıkça kolajen miktarı doğal olarak azalır. Goji Krem, cilt tabakasının bu maddeyi tekrar üretmesine yardımcı olur. Bu sayede cildiniz eski sıkı esnekliğini ve çekiciliğini yeniden kazanır.

Goji krem uygulama talimatlarıgoji krem turkey

Goji Krem, çok hızlı harekete geçmesi ile biliniyor. Sadece birkaç uygulama sonrasında olumlu etkilerini görmeye başlıyorsunuz. Cildiniz daha yumuşak ve daha iyi nemlendirilmiş oluyor. Üreticilerine göre yenilenme etkisi, 10-14 günlük düzenli kullanım sonrası fark edilir hale geliyor ve bu şunları sağlıyor:

 • kaz ayakları ve diğer yüzey kırışıklıkları yok oluyor;
 • yüz konturları gerdiriliyor;
 • cilt rengi iyileşiyor.

Hızlı sonuç elde etmek için kremi kullanırken bazı kurallara uyulması tavsiye edilir:

 • kremi hem sabah hem de akşam kullanın
 • kremi cildinize sürmeden önce zorunlu hijyenik uygulamaları mutlaka yapın: kozmetik ürünlerden cildi arındırın, yüzünüzü özel bir jel veya köpükle yıkayın ve tonik kullanın;
 • krem, cildinize zorlayarak uygulanmamalı. Yüzünüze nazik hareketlerle sürmeniz yeterli olacaktır;
 • kremi cildinize uygularken dudak ve göz altlarınıza uygulamaktan kaçının.

Goji kremin kullanımı oldukça keyiflidir. Hızlıca emilir ve en önemlisi yağlı tabaka bırakmaz. Diğer bir avantajı da nazik kokusudur. Krem, gün boyunca etkilidir. Cilt hücrelerini besler ve epidermisdeki metabolizma süreçlerini harekete geçirir.

Goji kremin avantajları

75645465

Yaşlanma karşıtı kremlerin çoğu çeşitli hormonel maddeler içerir. Hızlı ve etkilidirler ama yan etkilere yol açabilirler. Vitamin ve anti-oksidanlarla zenginleştirilmiş organik bileşenler, iyi bir alternatiftir. Canlandırıcı Goji krem de bu ürünlerden biridir. Tamamen güvenli ve çok etkilidir. En temel avantajlarından biri de alerjik reaksiyona çok nadiren yol açmasıdır. Bu nedenle Goji krem hassas ciltli kadınlara tarafından bile kullanılabilir. Bu özelliği de onu yaşlanma karşıtı kozmetik ürünleri arasında en iyi kremlerden biri yapıyor.