Stres, modern insanın kronik rahatsızlıklarından biri. Çehrede, yüzde ve gözlerde kırgınlık görülebilir. Göz altlarında çirkin torbalar, şiş göz kapakları ve yorgun gözler kimseyi daha güzel göstermez. Kronik uykusuzluk ve sürekli strese bağlı olarak ciltte erken yaşlanma belirtileri ortaya çıkar.

Her kadın, koyu renkli halkalar ve şişlikten kurtulmak için hayatında en az bir kere göz çevresi bakım ürünü almıştır. Ancak bu ürünler yalnızca geçici bir kozmetik etki sağlar ve erken yaşlanmanın nedenlerini ortadan kaldırmaya yardımcı olmaz. Yalnızca semptomları gizler. Eyes Cover Maske, yorgunluk ve strese karşı hassas cilt için çok daha etkili bir yöntemdir.

363

 Eyes Cover nedir?

Eyes Cover, göz çevresine yönelik bir maskedir. Göz kaslarını rahatlatır ve göz çevresindeki cildin doğal ve sağlıklı görünümünü geri kazanmasını sağlar. Maskenin jel bileşeni göz ve göz kapaklarını besler ve rahatlatır. Yoğun bir çalışma gününden sonra dahi yüz ve gözler canlı görünür.

Maske nasıl kullanılır?

Çok kolay; ciltteki makyajı temizleyin ve maskeyi 15 dakikalığına uygulayın. Uygulama sırasında uzanın ve rahatlayın. Maske uygulanırken gözler kapalı tutulmalıdır. Bu prosedür özellikle geceleri, cildin dinlenmeye ve yeni hücre üretmeye hazır olduğu zaman etkilidir.

Maskenin kullanımından elde edilen fayda gözle görülebilir ve hissedilebilir. Maske rahatlamaya, dinlenmeye ve genel duygu durumunun iyileşmesine yardımcı olur. Cilt taze, dinlenmiş ve sağlıklı bir görünüm kazanır; göz kasları iyileşir ve yüzdeki kırışıklıklar pürüzsüzleşir.

Bu maske ilaç tedavisi, çeşitli enjeksiyonlar, pahalı kozmetik ürünler ve hatta ameliyatın dahi yerine başarıyla geçebilir.

Eyes Cover’ın artıları nelerdir?

EyesCover yapay bir hipoalerjenik plastik jel içerir; bu cildin durumunu iyileştirir:

  • göz çevresindeki küçük kırışıklıklar sonsuza dek yok olur;
  • şişmiş göz kapakları normal görünümünü geri kazanır;
  • göz çevresindeki cilt dokusuna kan akışı artar;
  • göz altlarındaki torbalar ve koyu renkli halkalar kalıcı olarak azalır.

Maskeyi kimler kullanmalı?

922

Eyes Cover jel maskenin bileşimi hipoalerjenik ve güvenlidir. Sağlıklı, taze ve dinlenmiş bir görünüm ile keyifli bir ruh haline yeniden kavuşmak için bir uzmana danışmaya gerek yok. Kullanımı kolay Eyes Cover maske, güvenli bir şekilde her türlü madde ve ilacın yerini alabilir. Gözlerinizi dinlendirmenize ve genel durumunu önemli ölçüde iyileştirmenize yardımcı olur.

Maskenin diğer bir avantajı ise, hiçbir kontrendikasyonunun olmaması. Kronik hastalıklar ve yaştan bağımsız olarak herkes sipariş verebilir. Aşırı hassas cilde sahip olanlar dahi Eyes Cover satın alabilir. Maske Türkiye ve diğer ülkelerde çoktan yaygınlaştı bile.