Son zamanlarda pek çok insan, gözlerinin yorgun olduğundan şikayet etmektedir. Bu durumu, genellikle gözlerini yormak zorunda kalan kişiler yaşamaktadır; göz bebeğinde yorgunluğun yanı sıra baş ağrısı da çekmektedirler. Bu nedenlerden dolayı bu kişilerin gözleri bozulmaktadır. Göz bozukluğu belirtileri, en çok tır şoförleri, ofis çalışanları, bilgisayar başında çalışanlar ve öğrencilerde görülmektedir. Göz doktorları, özellikle bu tür sorunları çözmek için bir masaj ürünü geliştirdi. Eye Massager Türkiye isimli cihaz, iç tarafında masaj yapan yerleşik parmak uçları bulunan bir gözlük şeklinde tasarlanmıştır.

Ürünün pek çok işlevi bulunmaktadır. Herhangi bir yan etkisi yoktur, zehirlenmeye yol açmamakta ve gözde kaşıntıya neden olmamaktadır. Klinik testlerden geçmiş ve Kalite Belgesi almıştır. Piyasaya yeni çıkmış bir ürün olmasına rağmen Eye Massager’i sipariş etmeyi başaran ve deneyen kişilerden pek çok olumlu yorum almıştır.018

Eye Massager’ın özellikleri:

 • Göz yorgunluğunu ortadan kaldırma
 • Görme gücünü düzeltme
 • Göz altındaki koyu halkaları yok etme
 • Kan dolaşımını düzeltme
 • Baş ve göz ağrılarını azaltma
 • Göz kaslarını rahatlatma
 • Kırışıklıkları giderme
 • Göz altındaki cilt esnekliğini artırma
 • Tüm vücudu harika bir şekilde rahatlatma

Masaj ürününü kullanmak oldukça kolaydır. Eğer gözleriniz yorgunsa veya gözlerinizde bir ağrı varsa yapmanız gereken tek şey, Eye Massager’ı birkaç dakikalığına gözlerinizin üstüne koymak ve rahatlamaktır. Bu sırada masaj ürünü, hızla ve kolayca her türlü sorunu ortadan kaldıracaktır. Eye Massager ürünü ile birlikte gözleriniz, farklı bir şekilde parlayacak ve gençlik ile güzelliğiniz geri dönecektir. Söz konusu ürün, size uygun olan her an kullanılabilir. Ürünü gözlerinizin üstüne koymak ve masajın keyfine varmak için birkaç dakikayı kendinize ayırın. Böylece mümkün olduğu kadar çok rahatlamanıza yardım edecek ve sonrasında işinize daha iyi yoğunlaşabileceksiniz.

Eye Massager ürünü nasıl tasarlandı?eye massager turkey

Gözlükler, yüksek kaliteli cam kullanarak üretilmiştir. Gözlerin üzerine yerleştirmesi kolaydır. Gözlüğün içine yerleştirilmiş masaj yapan parmak uçları, çalışırken gözlerin etrafındaki biyolojik olarak aktif noktaları uyaran küçük mıknatıslara sahiptir. Bu uyarılma sırasında kan akışı düzelip azami düzeyde rahatlama sağlanırken, gözlerdeki ağrı ile birlikte yorgunluk da azalır.

Gözlük, 10 farklı şekilde çalışmaktadır. Her bir çalışma şekli, farklı bir yoğunluğu içermektedir. Kişi istediği tarzda ona uygun olan çalışma şeklini seçebilir ve ürünü açtıktan sonra rahatlama ve dinlenmenin keyfini çıkarabilir.

Ürün paketi içerisinde 2 pil bulunmaktadır.

Eye Massager ürününü kullanmak için:

 1. Cihaza pilleri yerleştirin
 2. 10 farklı çalışma şeklinden birini seçin
 3. Daha sonra cihazı çalıştırın
 4. Gözlerinizin üstüne gözlükleri yerleştirin
 5. Mümkün olduğunca rahatlayın

Göz masajı için en iyi süre yaklaşık 15 dakikadır. Gözlükleri günün istediğiniz herhangi bir anında yorgunluk ve ağrıyı hafifletme ihtiyacı hissettiğinizde günde bir kez kullanabilirsiniz. Masaj gözlüklerinin günde 20 dakikadan fazla kullanılması tavsiye edilmemektedir.

Eye Massager’ın etkinliği

 • Kan dolaşımını artırır
 • Yorgunluk hissini ortadan kaldırır
 • Görme gücünü normalleştirir

Eye Massager’ın ek faydaları

Cihaz küçük ve hafiftir. İhtiyaç duyduğunuzda herhangi bir yerde kullanılabilir, bu arada kadınların çalışma saatleri içerisinde gözlükleri kullanmaları gerektiğinde göz makyajlarını silmeleri gerekmemektedir. Ayrıca gözlükler tamamen güvenilirdir, böylece herhangi bir doktor reçetesine gerek kalmadan Eye Massager ürününü herkes sipariş edebilir. Türkiye’deki fiyatı da oldukça uygundur.019

Göz doktorlarının yorumları, Eye Massager ürününü kullanmanın sizi miyoptan kurtarmaya yardım ettiği yönündedir. En iyi etkiye, yaklaşık 2-3 aylık kullanımdan sonra ulaşabilirsiniz.

Eye Massager ürününü kullanmanın kontraendikasyonları arasında ciddi beyin hasarları, göz ameliyatları ve göz enfeksiyonları bulunmaktadır.