Coco Body nasıl kullanılır, fiyatı, kullananlar, içindekiler

Coco Body kullanıcı yorumları, içeriği, nedir, fiyatı

CocoBody içindekiler, kullanımı, yorumları, uzman görüşleri

Coco Body yorum, fiyatı, nerede satılır, içeriği, kullanıcı yorumları

Birçok insan bronzlaşmayı hayal eder, ancak herkesin vücudu güneş ışınlarına maruz bırakarak sahilde uzanarak saatler geçirme fırsatı yoktur. Bu eşsiz bronzlaşma kokteyli Coco Body, normalden çok daha önce altın veya çikolata bir cilt elde etmenize yardımcı olacaktır. Güvenli bir içecek, vücudun bronzlaştığı için sadece melanin üretimini iyileştirmekle kalmaz. Ayrıca vücudu cildi mükemmel durumda tutan ve kurumasını veya yaşlanmasını önleyen vitaminlerle doyurur.

Bu yazıda Coco Body ne olduğunu, talimatlara göre nasıl kullanılacağını, avantajlarının neler olduğunu, nerede satılır alınacağını, kullanıcı yorumları ve uzman görüşleri okuyacaksınız.

CocoBody nedir?

Spreyin uygulanması kolaydır, çabuk emer ve iz bırakmaz. Spreyin bir parçası olan hindistancevizi yağı ve A, B, E vitaminleri cildi aktif olarak nemlendirir ve rengi eşit olarak dağıtır. 3D sprey efektleri, vücudun bacakların arkası ve arkası gibi ulaşılması zor bölgelerine bile herhangi bir pozisyonda püskürtme yapmanızı sağlar. Sprey cildinizin sağlıklı, parlak ve doğal bronzlaşmış görünmesini sağlar.

Doku Coco Body, ürünü çok ince bir tabaka halinde uygulamanıza izin vererek prosedürü bir zevk haline getirir.

Renk tonu, leke içermez ve rahatsızlık yaratmaz. Cilt uygulama bölgesinde bir süre hafifçe nemli kalır, bu da musun uygulandığı yerleri hissetmenizi sağlar. Hızlı bir şekilde emilir ve cilt üzerinde hoş, hafif bir koku bırakır. Ciltte çizgiler veya çizgiler bırakmaz, hoş olmayan koku ve turuncu lekeler bırakmaz.

Uygulamadan Coco Body sonra, bronzluk 60 dakika içinde görünmeye başlar ve daha sonra gün boyunca gölge daha doygun hale gelir. Ten rengi cilt tipine bağlı olarak 10 güne kadar sürer.

Yoğun nemlendirici formül cilde parlaklık kazandırır, patentli aroma teknolojisi sayesinde ürün cilt üzerinde hoş bir koku bırakır ve kullanımını daha rahat hale getirir.

Belirgin bir tonik ve selülit önleyici etkiye sahip, kademeli bir bronzlaşma ve cilt elastikiyetinin iyileştirilmesi için yeni nesil bir autobronzer. Belirgin bir selülit önleyici etkiye sahiptir, cildi tonlar ve sıkılaştırır. Içindekiler Coco Body, aktif maddeler hangi cilt bronzluk görünürken etkili bir şekilde cildin elastikiyetini artırmaya,, çatlakları önlemek rakam daha ince olun.

Nasıl yok bronzlaşma sallamak Coco Body işi?

İnsanlar genellikle iyi bir bronzluk elde etmek için topikal ürünleri kullanırlar. Ancak losyonlar, spreyler ve sıvı yağ ler her zaman iyi sonuçlar vermediğinden, içeriden hareket ederek cilt rengini değiştirmek için temel olarak farklı bir yöntem icat edildi. Yenilikçi bir gelişim aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • Doğal bronzlaşma görünümünü hızlandırır.
 • Kızarıklığı ve tahrişi önler.
 • Cildin bakımı, nemin giderilmesini önler.
 • Uzun süre bronzlaşmayı destekler.
 • Cildin elastikiyetini ve ipekliğini arttırır.

Bir bronzlaşma kokteyli alırken gerçekten karşı konulmaz olacaksınız CocoBody. Vücuda iyi bakımlı ve sağlıklı bir görünüm verirken, ek koruma olmadan güneşlenmek çok yararlı değildir. Uzun süre harika cilt tonu gelmedi ve soğuk kışın bile sizi kalabalıktan kurtaracak.

Bronzlaşma içeceğinin etkisi Coco Body

Adil seksin çoğu cildin solgunluğundan memnun değildir. Bu sorun, özellikle güneş ışınlarının cilt tonunu yenileyemediği kış mevsiminde hissedilir. Ve bu durumda, kesinlikle sizi kayıtsız bırakamayacak mükemmel bir araca dikkat etmelisiniz.

Coco Body İstenilen sonucu mümkün olan en kısa sürede sağlayan yenilikçi bir bronzlaştırıcı sıvı yağ dir.

Kokteyldeki beta-karoten yüzdesi melanin üretimini% 80 arttırır. Bu madde epidermisin doğal bir derin rengini oluşturmaktan sorumludur. Bütün gün güneşte olmak vücudunuzu stres altına sokar. Yaratıcıların Coco Body bileşime antioksidan maddeler ekledikleri UV ışınlarının zararlarını azaltmaktır.

İçeceğin etkisi aşağıdaki gibidir:

 • Dermisin esnekliği artar;
 • Kırışıklıkların ortaya çıkmasının önlenmesi, pigmentasyon;
 • Erken cilt yaşlanmasına karşı koruma;
 • Epidermisin çikolata tonunu elde etmek.

İçeceğin fito komponentleri bronz tonunu uzun süre koruyacak ve vitaminlerin yardımıyla cilt durumu hızla iyileşecektir. Güneş tedavilerinden sonra kuruluğu veya dökülmeyi unutun. SunDrink ile sıkışma ve tahriş gibi bir yan etkisi yoktur!

Bronzlaşma içeceğinde neler var CocoBody?

Kokteyl dermişiniz için gerçek bir hediye olarak adlandırılabilir. Kompleks sadece epidermisi dikkatlice koruyan, cilde bakım yapan faydalı eser elementlere ve vitaminlere dayanır. Bir bardak içeceğin içinde sadece iki kalori vardır, bu yüzden hiçbir şey zayıflığınızı tehdit etmez.

Hindistan cevizi yağı bir olan kuyu – gençlik bilinen gizli. Bu madde, vücudu yaşlanmaya karşı koruyan kırışıklıkların görünümünü engeller. Cildin koyulaşması beta-karoten kaynaklanacaktır. Melanin üretimi zengin bir renge neden olacaktır. Vitaminler cilde elastikiyet verir, hücresel düzeyde korumayı garanti eder.

Yanmayı ve pigmentasyonun ortaya çıkmasını önlemek için içeriği C vitamini içerir. Bitkisel özler ruh halini iyileştirir ve enerji verir. Bir içkiyle güneşlenmek Coco Body çok eğlenceli olacak!

Yararları Coco Body

Kusursuz ve doğal bronzluk – sadece ip veya sıcak güneşin altında geçirilen uzun saatler değil! En iyi seçeneği seçin – Amerikan modellerinin katılımıyla geliştirilen bronzlaşma etkisi olan yüz için yağ konsantresi Coco Body, her yerde ve her zaman istenen gölgenin eşit, parlak bir bronzluğunu ve eritruloz, hiyalüronik asit ve aloe özü içeren bakım biyo- kompleksini aktif olarak besler. ve kurumasına izin vermeden cildi yumuşatır. Coco Body – t uluma “canlı” filtre: istediğiniz gibi dönüştürün!

Mükemmel ve doğal bronz cilt tonu için yeni nesil otomatik bronzlaştırıcı.

 • Deride çizgi veya iz bırakmaz.
 • Koku veya turuncu leke bırakmaz!
 • Anında emilir ve ciltte hızla kurur.
 • Kahverengi bir yıkama tonu içerir.
 • Bütün cilt türleri için.
 • Yüz ve vücut için uygundur.

Yılın herhangi bir zamanında hızlı, kesinlikle güvenli, eşit ve doğal bir “güneşsiz bronzluk” elde etmek için idealdir. Uygulandığında, çizgiler ve lekeler olmadan eşit bir bronzluk sağlayan hafif ve narin bir dokuya sahiptir. Sıvı yağ in yumuşatıcı ve nemlendirici bileşenleri ek olarak cilde pürüzsüzlük ve elastikiyet verir.

Hassas ipeksi bir dokuya sahip kullananlar CocoBody kolayca yayılır ve hızla emilir, cilde doğal bir bronzluk tonu verir. Altın pırıltılar cilde gizemli bir ışıltı verir ve aktif bileşenlerin kompleksi dengeli bakım sağlar ve cilde bakımlı bir görünüm verir.

Özellikleri Coco Body

Avantajı Coco Body, hızla emilir ve yapışkanlık bırakmaz. Cilt anında nemlendirilir ve yavaş yavaş bronz bir ton alır, bu da uygulamaların sayısıyla bağımsız olarak kontrol edilebilir. Ek bir artı, kıyafetleri ve yatakları lekelemeyen şeffaf bir gölgedir.

Güneşsiz bronzlaşma Coco Body  güzel cilt tonları için başka bir profesyoneldir. Tonlama autobronzer -m uss 5 in 1 Coco Body yüz ve vücut için uygundur, uygulamak çok rahat ve cilt üzerinde hızla kurur. BB kaplama teknolojisi sayesinde, ürün cildin yüzeyini mükemmel bir şekilde düzeltmeye yardımcı olur, kusurlarını ve pürüzlerini maskeler. Ürün uygulama sırasında cildi tonlar, böylece uygulamanın tekdüzeliğini kontrol edebilirsiniz. Özel bir aplikatör eldiven kullanarak köpük uygulanması tavsiye edilir. Ten rengi gölge 10 güne kadar sürer.

Doku maskesinin formatı, maskede bulunan ve bir bronzluk sağlayan serumun, dokunun ağırlığı altında cilde daha iyi emilmesi gerçeğiyle doğrulanır. Altın cilde ek olarak, şeftali renkli ürün parlaklık verir, yeşil köpük cildin kızarıklığını ehlileştirir ve lila köpüğü turuncu nihai sonucu azaltır.

Renklendirme konsantreleri çok uygundur. İlk olarak, her zamanki bakımınıza bir ek haline gelirler. İkincisi, biçimi nedeniyle, bu tür kendi kendine bronzlaşma çok ekonomiktir ve sadece istenen gölgeyi oluşturmaya değil, aynı zamanda gerçek bir bronzlaşmaya da yardımcı olur.

Nasıl kullanılır Coco Body?

Herhangi bir kendi kendine bronzlaştırıcı kullanmadan önce bir alerji testi yapılmalıdır. Bunu yapmak için dirseğin kıvrımına küçük bir ürün uygulayabilir ve birkaç saat sonra sonucu değerlendirebilirsiniz. Ciltte kızarıklık, kaşıntı ve diğer olumsuz reaksiyonlar görünmezse, bronzlaştırıcıyı güvenle kullanabilirsiniz. Cildi iltihap veya alerjik reaksiyonlarla lekelemeyin – kendi kendine bronzlaşma hasarlı cilt üzerinde düzensiz bir şekilde uzanır ve ayrıca iltihaplanma sürecinde bir artışa neden olabilir.

Eşit ve güzel bir bronz renk tonu elde etmek için, temiz ve kuru cilde sadece bronzlaştırıcı uygulamanız gerekir. Birkaç damla su bile düzensiz renklenmeye, lekelere ve çizgilere neden olabilir.

Bronzlaştırıcı kullanımı ile düzgün bir şekilde hazırlamak önemlidir: duş alın ve bir ovma veya peeling gövdesi kullanın – peeling ajanları ölü deri hücrelerini temizler ve pürüzsüzlük verir. Temizleme prosedürü sırasında cildin daha kuru ve daha kaba olduğu dirseklere, dizlere ve vücudun bölgelerine özellikle dikkat edilmelidir. Duştan sonra, kendinizi cildinizi bir veya losyonla iyice kurutmak ve eşit bir şekilde nemlendirmek önemlidir – ürün tamamen emilmelidir.

Artık güneşsiz bronzlaşmayı uygulamaya başlayabilirsiniz CocoBody. Bir avuç içi veya özel bir eldivenle – genellikle kitte gelir – cilde küçük bir ürün dağıtmanız ve dairesel bir hareketle iyice ovalamanız gerekir. Bronzlaştırıcı son olarak dizlere, dirseklere, ayak bileklerine ve ayaklara uygulanır. Vücudun daha kuru bölgelerine doğal ve altın rengi vermek için bir nemlendirici ile eşit oranlarda önceden karıştırmak en iyisidir.

Bronzlaşmayı yüzünüze özellikle dikkatlice uygulayın. Ürünü göze almaktan kaçınmak ve ayrıca kaşları kalın bir nemlendirici tabakası ile korumak önemlidir. Gölgenin doygunluğu ile karıştırılmamak için bronzlaştırıcıyı bir nemlendirici ile karıştırabilirsiniz – bu şekilde yüzdeki bronzluk daha dengeli görünecektir.

Ciltte bronzlaşma lekeler veya lekeler varsa, deniz tuzu ve limon suyu yardımcı olabilir. Bunu yapmak için, bir kapta, tüm malzemeleri 2 ila 1 oranında karıştırın ve karışımı cilde uygulayın. Beş dakika sonra, lekeli bölgeyi doğal lif kabından yapılmış bir süngerle hafifçe ovalayabilirsiniz – bronzlaştırıcının rengi yavaş yavaş aydınlanır ve cilt tonu eşitlenir.

Nerede satılırCoco Body?

Güzellik mağazalarında ve hipermarketlerde, raflar bronzlaşma ürünleriyle kaplıdır. Etkinlikleri hakkında sessiz kalacağız, sadece orada sağlıklı bir kokteyl bulamayacağınızı kaydedeceğiz. Sahteciliğe karşı güvenilir bir şekilde korunan diğer kanallar aracılığıyla gerçekleştirilir.

Resmi distribütörlerden biri sertifikalı ve test edilmiş ürünler satan web sitemizdir. Bizimle iletişime geçmek için basit bir form doldurun ve bilgilerinizi gönderin. Onları aldıktan hemen sonra, operatör önemli noktaları netleştirmek için sizinle iletişime geçecektir. Sonra malları şehrinize göndereceğiz.

Bu şekilde, bronzlaşma kokteyli fiyatı Coco Body sadece birkaç gün içinde elinizde. Kabul ederek, daha parlak ve daha neşeli olacak, benlik saygınızı güçlendirecek ve tanıdık çevrenizi genişleteceksiniz.

-50%