Futbol sezonu tembellikle geçirilen Pazar günleri ve maç günü atıştırmaları gibi birçok heyecan verici şeyle birlikte geliyor.

Peki ama listeye orgazmı nasıl ekleyeceksiniz? Siz ve partneriniz hayali bir futbol liginde iseniz, küçük bir arkadaşça çekişmeyi seksi bir rekabete döndürmek oldukça doğal.  (Kenar notu: İçeri girmek, dar uç oyuncusu ve derine inmek gibi terimler kimi baştan çıkarmaz ki?

Takımlarınız nasıl performans gösterirlerse göstersinler, bu şehvetli fikirleri oyun stratejinize katarak ikiniz de sezon boyunca çok gol atacaksınız.

En sevdiğiniz üç seks fantezisini yazın ve partnerinizden de aynını yapmasını isteyin. Ardından, her ikiniz de bunlar arasından sezon sonunda “kupa” yerine geçecek birini seçin (tabi onun aklından geçenler konusunda herhangi bir endişeniz yoksa). Sonuçta siz galip gelirseniz, o sizin fantezinize boyun eğecek; o galip gelirse de tam tersi.

Bazı haftalarda liginizdeki diğer insanlarla oynayacaksınız; ancak, muhtemelen her bir ya da iki haftada bir rakibiniz partneriniz olacak. O hafta işe bir miktar oral seks katarak (anladınız mı?) onunla kafa kafaya yarışın. Kazanan her şeyi alır.041

O sizin top tutucunuzu istiyor, ama siz onun sunduğu çizgi iç oyuncusuyla pek ilgilenmiyorsunuz. Bu, fikrinizi etkilemek üzere cinsel lütufları kullanması için mükemmel bir fırsat. Bunu iyi değerlendirin.

Haftanın sonuna doğru pes etme emri geldiğinde, en kötü takımlar mevcut oyunculardan ilk seçimi yapar. Bu, daha fazla Orgazm elde etmek için seksi pazarlık becerilerinizi kullanmanız için başka bir harika fırsat. Pozisyonlarda ondan daha düşükseniz, gözettiğiniz iyi oyunculardan birinden feragat etmeniz için size rüşvet versin (elbette cinsel bir rüşvet).