Yakın zamana kadar yalnızca bilim kurgu filmleri ve belgesellerde mümkün olan şey artık gerçek oldu. Nihayet, kendinizi uzun süre zinde ve uyanık hissetmenizi sağlayan haplar mevcut.

Gönüllü Uykusuzluğun Zararı

İnsanlar her zaman bu gerçeğin farkında olmasalar da, uykusuzluk yaşamsal sistemlerde birçok olumsuz değişikliğe yol açar. Sağlık durumu kötüleşir, ancak aktif sosyal yaşamda yorgunluk hemen fark edilmeyebilir. Genellikle işe yarayan kafein de geçici bir güç sağlar.

530

 İnsanlar uyku süresini azaltmak için ne yapar?

Uykusuzluğun hafıza, uyanıklık ve hızlı düşünme üzerinde olumsuz etkileri vardır. Yorgun vücudumuz, yorgunluğun belirtilerini göstermeye çalışır. Dolayısıyla, uykusuz hissetmemek için birçok insan kahve ya da enerji içeceği içer; bazı durumlarda ise hafif uyuşturuculardan sayılan sinir sistemi uyarıcıları kullanırlar.

Uykudan bu şekilde mahrum kalınması, sonunda vücudun virüs ve enfeksiyonlara karşı direncinin azalmasına yol açar. Enerji ürünleri sinir sistemi ve kalbi etkilerken, hafif narkotik maddeler ise bağımlılığa neden olur.

Günde 24 saat zinde kalmaya imkan tanıyacak şey ne?

Soru, vücuda hiçbir zarar vermeksizin uyku süresinin nasıl azaltılacağı ve beynin nasıl uyarılacağı. Bu alandaki araştırmalar sürmekte. Braunnzt da bu şekilde geliştirilmiştir.

braunnzt turkeyBraunnzt beyin işlevini katbekat iyileştirebilmekte ve konsantrasyonu %30 oranında artırabilmektedir. 24 saatlik uykusuzluğun ardından dahi insanlar berrak düşünme yetisini kaybetmemekte ve kendilerini iyi hissetmeye devam etmektedirler. Daha önce İngiltere ve İsrail’de geliştirilen uyarıcıların aksine, Braunnzt’un herhangi bir yan etkisi bulunmamakta ve dolayısıyla tüm eczanelerden reçetesiz olarak satın alınabilmektedir. Hap internet üzerinden de sipariş edilebilmektedir.

Braunnzt’u kimler almalı?

Kimler performansını, uyanıklık düzeyini ve konsantrasyonunu artırmalı ve uzun süre muhafaza etmeli?

  • bir müsabaka öncesinde ağır egzersiz yapması gereken sporcular;
  • karmaşık, zaman ve enerji gerektiren projelerde çalışan kişiler.

Tüketici geri bildirimlerine göre, ürünün faydaları aşikar; yalnızca konsantre olmaya yardım etmekle kalmıyor, aynı zamanda bağışıklığı da iyi bir düzeyde tutuyor ve en önemlisi, bağımlılığa neden olmuyor.

818

Yeterli uyuyan kişiler tarafından alınması halinde ise, hap beyin aktivitesini birkaç kat artırır.  Bu durumda, insanlar farkı genel koşullar altında hissedemeseler de, performansları önemli düzeyde artar.