Sivilce, cildine özen gösteren kişiler için pek çok soruna yol açmaktadır. Sivilcelerden kurtulmak oldukça zordur ve çeşitli kremler, jeller ve diğer ürünler arasından uygun bir yöntemi bulmak uzun zaman almaktadır. Ancak, her şeyden önce sivilcelerinizin temel nedenini bulmanız gerektiğini bilmeniz çok önemlidir.

Sivilceye ne yol açar?

Sivilcelerin ortaya çıkmasına neden olabilecek pek çok iç ve dış etken vardır. Ne olursa olsun, sivilceye yol açan 4 etken bulunmaktadır:

37

  • Yağ bezleritarafındanartansebumsalgısı, bununsonucundadacildinbakteri öldürücü vekoruyucu özelliklerininbozulması vedeğişenyapı. Busalgı birikintileri, gözenekleritıkamaktadır.
  • Saç kökü yakınındakihücreyenilenmesibozulurveobölgedefolikülerhiperkeratozoluşur. Cildindış katmanınınkalınlaşması veyağ tıkanıklığı önemli ölçüdeartarvebudayağ bezlerininsalgılanmasını engeller.
  • Propiyonikbakteriler, yağ tıkanıklığınındesteklediğiortamdabüyürkenaktifbir şekilde çoğalmayabaşlar. Sivilcenin başlıca nedeni budur.
  • Yakın çevredeki dokular, bu bakteri faaliyetine tepki gösterir ve bunun sonucunda iltihaplanmaya neden olur.

Anti-Akne’yi kullandığınızda, sivilcenin asıl nedenini göz önüne almaksızın bu tür sorunlardan kolayca kaçınabilirsiniz.

Anti-Akne nedir?

Sivilce karşıtı bir kremdir. Cildinizin daha pürüzsüz, sağlıklı ve doğal gözükmesine yardımcı olur. Anti-Akne, her cilt tipinde işe yaramaktadır. Yenilikçi teknolojiler kullanılarak üretilmiştir. Sivilcenin yanı sıra diğer cilt sorunlarını da çözüme kavuşturur. Bu ürün, internetteki pek çok mağazadan satın alınabilir ve teslimat da çok uzun sürmemektedir.

anti-akne turkeyAnti-Akne nasıl işe yaramaktadır?

İçeriğindeki malzemeler, yalnızca iltihaplanmadan kurtulmanıza yardımcı olmaz, aynı zamanda sivilce oluşumunun erken aşamasında aktif olan bakteriyi gerçekten yok etmenin yanı sıra diğer etkilerden kurtulmanızı sağlar. Yağ bezleri tarafından aşırı yağ salgılanmasını yavaşlatır ve sivilce ile kabarcıklar zaten oluşmuşsa, onları yavaşça kurutma etkisine sahiptir. Anti-Akne, cildinizi derinlemesine temizler ve gözenekleri sıkılaştırır. Cildi temizlemeye yönelik diğer etkili ürünler ile birlikte kullanabilirsiniz. Hiçbir yan etkisi yoktur.

Anti-Akne’nin içeriği

Anti-Akne, doğal malzemelerden oluşmaktadır. Ardıç meyvesi, aşırı salgılanmanın zamanında üstesinden gelerek ve etkin bir şekilde gözenekleri sıkılaştırarak cildi arındırır. Ayrıca antiseptik özelliği vardır ve iltihaplanmayı azaltır. Lavanta yağı, cildin koruyucu özelliklerini artırır ve mikrop ile bakterilere karşı mücadele edilmesine yardımcı olur. Bunlara ek olarak, cildinizin görünüşünü düzeltir ve yumuşak ve sağlıklı bir hale getirir. Jojoba yağı, ölü hücreleri yok eder ve cildin yenilenmesini hızlandırır. Böylece yüzde koyu lekeler varsa, kremi uygularken zamanla yok olacaktır. Limon yağı da cildi aydınlatır ve eski lekeleri yok eder.

Günümüzde sivilceyle mücadele etmek için pek çok yol vardır, ancak hepsi de yeterince iyi değildir. Kullandığınız krem veya jelin, yalnızca yüzünüzü temizlemesi değil, aynı zamanda birçok başka olumlu etkiye yol açması önemlidir. Bu nedenle, yüzünüzün bakımıyla ilgilenecek kozmetik bir ürün seçerken, en yüksek kalitedeki ve size en uygun olan ürünü seçmek gerekmektedir. Bu ürünlerden birisi de Anti-Akne’dir.

367

 Kullanım talimatları

Anti-Akne, her türlü sivilcede işe yaramaktadır. Ayrıca sivilcelerin önlenmesi ve günlük bakım için de kullanılabilir. Kullanımı kolaydır. Yüzünüze hafif dairesel hareketlerle sürün. Uzun süre beklemenize gerek kalmayacaktır. Sivilceleriniz kötü bir durumda olsa bile, ilk günlerde olumlu etkisini fark edeceksiniz.